Programy edukacyjne

Podsumowanie działań edukacyjnych, które przyczyniły się do zrealizowania przez ASEKOL PL ustawowych poziomów zbiórki, odzysku i recyklingu.

Zapraszamy do lektury raportu „Publiczne Kampanie Edukacyjne ASEKOL PL w 2022 roku”

 

Zapraszamy do lektury raportu „Publiczne Kampanie Edukacyjne ASEKOL PL w 2021 roku”

W 2023

Programy edukacyjne tworzone przez nas bądź z naszym współudziałem:

Love Recykling – edukacja w social media. Zajrzyj na nasz profil na Facebook i Instagram „Love Recykling”. Uczymy, edukujemy, dajemy przykłady właściwego postępowania.

Biuletyn – dwumiesięcznik w których opisujemy ważne z punktu widzenia wprowadzających zagadnienia dotyczące Prawa Ochrony Środowiska.

„Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz”  Ogólnopolski Konkurs skierowany jest do placówek oświatowych.  Od 1 września 2022 wystartowała nowa edycja – już IX – zapraszamy do aktywnego udziału.

„Książka za worek śmieci” – Wielka Akcja Sprzątania Polski już 16 września 2023 – XXI edycja

Posprzątaj ROD – edycja 2022     Zapraszamy Rodzinne Ogrody Działkowe z terenu województwa mazowieckiego do udziału w projekcie.

Śmieci skrzydeł nie mają  oraz Recykling Rejs,  wspólne akcje prowadzone z Dominikiem Dobrowolskim – ekologiem i podróżnikiem. Akcja skierowana do młodzieży szkolnej.

9 września 2023 r. SWIMRUN Z OSTRĄ w godzinach: 9.00 – 15.00, na terenie przy Molo na Pogorii III w Dąbrowie Górniczej – przy okazji wydarzenia, którego jesteśmy partnerem odbędzie się zbiórka eleketroodpadów za sadzonki roślin – REGULAMIN

26 sierpnia 2023 r. Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie, w godzinach: 9.00 – 16.00, na parkingu przy Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy, ul. Hetmańska 2. – przy okazji wydarzenia, którego jesteśmy partnerem odbędzie się zbiórka eleketroodpadów za sadzonki roślin – REGULAMIN